İş adamları konferansı

Hedefi belirledi, pusulayı yönetti ve dünyayı genişletmek için işini büyüttüğünü ilan ederek başarıyı kutlamak için yola çıktı. İstanbul Boğazı’nda bir gemide önemli bir etkinlik düzenleyen İnce grubu, aralarında Arap ve şirket yönetici ve çalışanlarının yanı sıra Türk iş adamlarının da bulunduğu bir grup.

Zain Futbol Ligi için İnce Kupa Çizin sloganıyla sağlığınıza yatırım yapın

Sponsor firma İnce Group’un özel organizasyonunda, katılan takımların temsilcilerinin katılımıyla İstanbul Damas Restaurant’ta gerçekleştirildi; Al-Zain Futbol Kupası’nın ikincisi için kura çekimi. İnce grup temsilcilerinin katılımcıları karşılamasının ardından firma ve faaliyetleri ile ilgili video gösterimi ve ardından çekiliş yapıldı. Türkiye’de yaşayan toplulukların çoğunu temsil eden 32 katılımcı takım, kıyasıya rekabetin olduğu sekiz gruba ayrıldı. Ligin ilk edisyonunun çok başarılı geçmesi birçok takımın ikinci edisyona katılmasına yol açtı. Bir önceki ligde ikinci ince grup takımı elit oyuncular seçmenin yanı sıra şampiyonluğu da hedefliyor. Sağlığınıza yatırım yapın..İnce Grup’un ikincisinde de arzu edilen başarıyı yakalamaya ve sürdürmeye büyük önem veren bir lig için ortaya koyduğu bir slogan.

Sağlığınıza yatırım yapın, açılışı Zain Turnuvası ince futbol kupası sloganıyla

Sağlığınıza yatırım yapın Bu sloganla, Fine Group’un tam destek ve özen göstermek için çalıştığı Türkiye’nin İstanbul eyaletindeki Zain Futbol Ligi, Thin Cup’ın ikincisi başladı. Konukların ve katılan ekiplerin karşılanması ile başlayan açılış, tüm Arap ülkelerini temsilen Türk marşı ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından birçok ülkeyi temsilen çeşitli temsillerle devam etti.

Bilginize yatırım yapın İNCE Eğitim ve Gelişim Bursu

İNCE GRUP, #Bilginize Yatırım sloganıyla MIS Geliştirme ve Eğitim Merkezi ile koordineli olarak “Laravel” çerçevesini kullanarak İnternet uygulamaları geliştirme alanında tamamı ödenmiş bir hibeyi duyurmaktan mutluluk duyar. 💡”İNCE GRUBU” hibesi, becerilerini geliştirmek isteyen ve programlama öğrenmeye ilgi duyan Suriyeli genç erkek ve kadınları geliştirmeyi amaçlamaktadır. ⌚ Eğitim saatleri Cumartesi ve Pazar: Ders süresi 3 saattir. 💵Bu bursun tamamı “zayıf grup” tarafından ödenir ve çalışkan öğrencilerin mezun olduktan hemen sonra iş bulmalarına yardımcı olur.

SAĞLIĞINIZA YATIRIM YAPIN

İNCE Grup’un Beylikdüzü’ndeki futbolcular için düzenlediği Ramazan İftar davetinden görüntüler, Inge Grup yönetimi ve spor organizasyon kuruluşu delegelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Scan the code